قالی ایرانی

فرش ایرانی,فرش,

فرش ایرانی,فرش,

دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

ابزار برتر رایگان تحلیلی سئو در سال 2011 زمان آن رسیده که این ابزار های برتر رایگان و تحلیلی سئو در سال 2011 را به شما معرفی کنم. لیست سال گذشتهء این ابزار تحلیلی سئو برای خوانندگان بسیار خوشایند بوده و امسال نیز با 10 ابزار برتر برای بررسی بهینه سازی وب سایت و انجام پژوهش های ضروری و اصلی در شرکت های ارائه دهندهء خدمات سئو می باشد.

بسیاری از این ابزارها که من برای معرفی انتخاب کردم به نوعی به صورت رایگان ارائه می شود (من چیزهای رایگان دوست دارم!) اما توجه داشته باشید برای دسترسی کامل به برخی از این ابزارها باید هزینه پرداخت کنید.

سئو برای فایرفاکس – ورژن 2011

این ابزار سئو برای فایرفاکس که انبوهی از اطلاعات ضروری در بهینه سازی وب سایت ارائه می کند، موجب ساده تر شدن دید کلی از چشم انداز رقابتی بازار در موتور جستجو خواهد شد.

کاوشگر open site – ورژن 2011

Open site explorer یک ابزار رایگانی است که این توانایی را به مدیران وب سایت ارائه می کند تا بتوانند بیش از 10 هزار لینک که به صفحات مختلف در وب سایت های موجود در اینترنت متصل هستند را از طریق linkscape مشاهده کنند.

http://www.opensiteexplorer.org

Xinu

ابزاری است برای اینکه درک کنید وب سایت شما و یا رقبای شما در موتورهای جستجوی پر ترافیک چگونه به خوبی عمل می کنند و یا خدمات social bookmarking (شبکه های اجتماعی) و دیگر آمار وب سایت در چه وضعیتی می باشد. ابزارهای مختلف سنجش سئو و یا ppc (تبلیغات کلیکی) وجود دارد اما ابزارهای مورد علاقهء من در این زمینه همین ابزار می باشد. در صورتی که از ابزارهای بهتری استفاده کردید حتماً به ما اطلاع دهید!

http://xinureturns.com

Website Grader

Website Grader یک ابزار رایگان سنجش سئو است که میزان اثر بخشی وب سایت ها را در بازار اینترنت ارزیابی و مقایسه می کند. این ابزار عواملی مانند فاکتورهای فنی، ترافیک وب سایت، سئو، محبوبیت عمومی وب سایت امتیاز می دهد.

http://websitegrader.com

Spyfu

Spyfu ابزاری است که به شما اجازه می دهد که دریابید رقبای شما چه کلمات کلیدی را در موتور جستجو مورد هدف قرار داده اند. به خاطر داشته باشید که نه تنها کلمات کلیدی توسط این ابزار بررسی می شود بلکه Adwords نیز مورد بررسی قرار می گیرد. تمام کاری که باید در این ابزار انجام دهید این است که آدرس وب سایت رقبای خود را در کادر جستجوی تعبیه شده در نوار ابزار تایپ کرده و سپس می توانید اطلاعات مورد نظرتان را دریافت نمایید.

http://www.spyfu.com

SEMRush

این ابزار برای برآورده سازی نیازهای شما در (SEM (Search Engine Marketing یا بازاریابی موتورهای جستجوی پیشترفته و تحقیقات در مورد کلمات کلیدی طراحی شده است. ما تجربهء آنالیز 40 میلیون کلمه کلیدی برای 20 میلیون نام دامنه را در این وب سایت مشاهده کردیم.

http://www.semrush.com


کاوشگر یاهو

Site explorer یاهو به شما اجازه می دهد که تمام صفحات ایندکس شده در یاهو رابررسی نمایید. محبوب ترین صفحات در هر سایتی در یک نقشهء سایت جامع قرار می گیرد و از آن طریق هر صفحه ای که به آن لینک شده به راحتی قابل مشاهده و بررسی خواهد بود.

http://siteexplorer.search.yahoo.com

Quark Base

باید ببینید که این وب سایت چقدر خوب کار می کند. می توانید از وب سایت های جامع اطلاعات دریافت کنید. رقبای خود را کشف کنید. تمامی اطلاعاتی نظیر مخاطبین وب سایت ها، اطلاعات مربوط به ترافیک وب سایت های مشابه، نظرات مخاطبین آنها در شبکه های اجتماعی، توضیحات و محبوبیت عمومی و اطلاعاتی نظیر این موارد را به راحتی می توانید بدست بیاورید.

http://www.quarkbase.com

تلسکوپ کوچک سئو – ورژن 2011

Spyglass یا تلسکوپ کوچک سئو ابزاری است که استفاده از آن بسیار ساده است. با این ابزار قادر به بررسی بک لینک های رقبای خود در موتور جستجوی گوگل می شوید. همچنین توانایی بررسی عواملی مانند بک لینک ها، کلمات کلیدی استفاده شده بر اساس سئو، عوامل رنکینگ و متنهای anchor و بسیاری از عناصر دیگر را خواهید داشت.

http://www.link-assistant.com/seo-spyglass

Compete

ابزار تحلیلی جستجوی "Compete PRO" امکان تحلیل بازار جستجو و مشاهدهء روند طبیعی جستجو را به شما داده و اطلاعات مربوط به جستجوهایی که در گذشته انجام شده را داشته و می توان قابلیت هایی را در این ابزار تغییر دهید تا بتوانید بر روی کلمات کلیدی که بیشتر از آن استفاده شده و یا ترافیک هزاران وب سایت تمرکز نمایید.

http://searchanalytics.compete.com

 


پاسخ ایمان در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ گفته:

سلام خیر زیرا محدوده ان بسیار ناچیز بوده. تقریبا در همان رنجی که مورچه ها با هم ارتباط دارند. آیا وجود مورچه ها در کنار انسان در طول تاریخ بشر مضر بوده؟ التراسونیک موجود در دستگاه کیلو هرتز است در حالیکه رادیو، موبایل ، تلفن بیسیم و... همگی مگا هرتز هستند.

ایمان در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۵ گفته:

سلام خسته نباشید آیا این دستگاها که امواج فراصوت ایحاد میکند در دراز مدت وحتی کوتاه مدت عوارضی برای انسان ندارد؟؟؟؟

دیدگاه خود را بیان کنید